Dbáme na kvalitu diamantů a transparentnost prodeje

Už více než 10 let udáváme standard pro prodej kvalitních šperků a drahokamů.

Společnost Diamond Club byla založena v roce 2009 a za více než 10 existence získala důvěru mnoha spokojených a věrných klientů. Zabýváme se poradenstvím, oceňováním, nákupem a prodejem investičních diamantů, nezasazených diamantů pro klenotníky, nákupem a prodejem diamantových šperků a zakázkovou výrobou modelových diamantových šperků a klenotů s drahými kameny.

Na základě bohatých zkušeností a odborných znalostí, získaných na českém i mezinárodním trhu Vám nabízíme profesionální a diskrétní servis, který bude plně odpovídat Vašim individuálním požadavkům a představám.

Každý šperky vyrobený a prodaný pod značkou Diamond Club je osobně zkontrolován gemologem a je vybaven certifikátem kvality, který jasně popisuje kvalitu, velikost a váhu drahých kamenů i kovů. Všechny diamanty o velikosti nad 4 mm a váhy nad 0,30 ct jsou vybaveny nezávislým certifikátem mezinárodní gemologické laboratoře.

Iva Janžurová a Sabina Remundová na nákupech!

Sabina Remundová: S mámou Janžurovou už jsme našly symbiózu!

http://tv.blesk.cz/video/3467577/sabina-remundova-s-mamou-janzurovou-uz-jsme-nasly-symbiozu.html

Aneta Vignerová tváří Diamond Clubu

Anet si v nově otevřeném butiku značky Diamond Club (Dlouhá 15, Praha 1) vyzkoušela nejeden třpytící se šperk.

http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-vip/219945/sexy-vignerova-po-ujfalusim-netruchli-znovu-se-zamilovala-jenze-ne-do-chlapa.html

Dobročinná aukce nadace VIA

Milion a čtvrt vydělal sedmý ročník Dobročinné aukce Nadace VIA a Jihomoravské komunitní nadace. K dispozici byla více než stovka položek od děl významných českých umělců až po originální čtrnáctikarátový smaragdový prsten od Eriky Lori, který se vydražil za 125 tisíc korun.

http://hn.ihned.cz/c1-61230050-spolecnost
http://www.nadacevia.cz/cz/aktuality/sedmy-rocnik-dobrocinne-aukce

Reportáž o klenotech, ČT24

Studio Burza, reportáž začíná v čase videa 20:28.

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/210411058340916-ekonomika-ct24-a-studio-burza/

Reportáž o Jadeitu, ČT24

Studio Burza, reportáž začíná v čase videa 22:50.

http://www.ct24.cz/vysilani/2010/10/20/210411058341020-16:30-ekonomika-ct24-a-studio-burza/

Reportáž o diamantech, ČT24

Erika Lori ve studiu ČT24. Vysíláno 20.11.2009.

http://www.ct24.cz/ekonomika/72999-diamant-jako-symbol-investice-bohatstvi-i-lasky/

Prodej nezasazených diamantů

Společnost Klenoty Diamond Club s.r.o. je registrovaný obchodník a člen Rapaport Diamond Network. Proto jsou ceny prodávaných diamantů stanoveny na základě Rapaport Diamond Report, která je aktualizována 1x týdně.
Ceny jsou uvedeny v americkém dollaru (USD) a neobsahují DPH 21%. Konečná prodejní cena v Kč se vždy řídí aktuálním vyměnným kurzem USD k CZK v den podpisu objednávky, pokud smluvně není stanoveno jinak.

Zakázková výroba diamantových šperků

V případě zakázkové výroby šperku dochází mezi klientem a společností Klenoty Diamond Club s.r.o. k podpisu smlouvy o výrobě s písemnou objednávkou, která obsahuje přesný popis, velikost a celkovou hodnotu včetně DPH 21% objednaného produktu. Klient při podpisu písemné objednávky skládá zálohu ve výši 40% z celkové kupní ceny v hotovosti nebo bankovním převodem. Po obdržení finanční zálohy bude šperk zadán do výroby a dodán v termínu stanoveném v kupní smlouvě.

Zákazníci mají možnost si vybrat termín dodání dle svých potřeb:

  • Termín dodání Regular: 30 pracovních dnů ode dne podpisu objednávky, v tomto termínu vyřizujeme všechny objednávky zákazníků.
  • Termín dodání Flexible: 35-50 pracovních dnů ode dne podpisu objedávky, sleva 5% z celkové kupní ceny.
  • Termín dodání Express: 10 pracovních dnů ode dne podpisu objednávky + 10% příplatek z celkové kupní ceny

V případě, že klient odstoupí od kupní smlouvy po podpisu objednávky do uplynutí 7 dnů ode dne podpisu, bude mu účtován storno poplatek ve výši 20% z celkové kupní ceny. V případě, že klient odstoupí od kupní smlouvy po uplynutí doby 7 dnů ode dne podpisu smlouvy a objednávky, bude mu účtován storno poplatek ve výši 100% hodnoty složené finanční zálohy.
Při platbě v hotovosti poskytujeme slevu 5% z celkové kupní ceny.
Veškeré další podmínky se dále řídí platným obchodním zákoníkem České republiky.